Gausus medalių derlius

Barselonoje vykusiame 2021 m. Europos biatlo ir triatlo čempionate lietuviai 7 kartus tapo čempionais, o iš visų namo parsivežė 13 medalių.

Net 3 lietuviams pavyko čempionais tapti dukart. Titas Puronas nugalėjo suaugusiųjų triatlo ir bėgimo-šaudymo rungties varžybose, Ugnius Kabelinskas tose pačiose rungtyse buvo nepranokstamas vaikinų iki 19 metų amžiaus grupėje, o Nojus Chmieliauskas – 17-mečių. Tuo metu Tėja Pakinkytė tapo bėgimo ir šaudymo rungties čempione tarp 19-mečių.

Be to, U. Kabelinskas buvo trečias 19-mečių biatlo tiek asmeninėse varžybose, tiek mišriose estafetėse kartu su T. Pakinyte. Pastaroji sportininkė taip pat buvo trečia 19-mečių triatlo rungtyje.

N. Chmieliauskas savo medalių kolekciją dar papildė sidabru 17-mečių biatlo varžybose.

Lietuvių iškovotų prizinių vietų sąrašą užbaigė Pauliaus Vagnoriaus bronza suaugusiųjų triatlo varžybose ir analogiškas Ūlos Andrejevaitės laimėjimas 19-mečių biatlo rungtyje.

Europos čempionate Lietuvai taip pat atstovavo Ervinas Savickis ir Linas Landorgas.